INPP Polska

The Institute for Neuro-Physiological Psychology Instytut Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska

INPP na świecie

 

Państwo Nazwisko Adres e-mail
Wielka Brytania Sally Goddard Blythe mail@inpp.org.uk
www.inpp.org.uk
Australia Christine Payard chris@integratingthinking.com.au
Austria i Szwajcaria   Anja van Velzen a.vanvelzen@t-online.de
Belgia  Marianne Peeters kipenjop09@gmail.com
Hiszpania Laura Pellico Nebreda laurapellico@yahoo.com
Holandia Jur ten Hoopen jurtenhoopen@yahoo.com
Izrael Paul Stadler paul@paulstadler.net
Meksyk Gloria Garcia de Prieto
Iliana Guevara Rivera
gloriagprieto@hotmail.com
inpamxguevara@gmail.com
Niemcy Thake Hansen-Lauff hansen-lauff@inpp.de
Słowacja i Czechy Ivan Juras ivan@juras.co
Szwecja Eva Beijer-Olsen
Ragnvald Jonsson
eva.beijer-olsen@motorikverkstan.se
ragnvald.jonsson@gmail.com
USA Anna Janoura ajanoura@bellsouth.net
Węgry Magdalena Zweegman dewitteroos@planet.nl
Włochy Manolo Dominguez info@inpp.it




 

INPP Polska
INPP Polska
© INPP Polska 2017 CMS - Created by asis.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.